Hurtownia motoryzacyjna Wrocław

Ofertę naszej hurtowni samochodowej w pobliżu Wrocławia kierujemy do klientów, którzy cenią swój czas i pieniądze!

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w handlu detalicznym częściami samochodowymi, chemią i kosmetykami do samochodów oraz w handlu hurtowym olejami. Współpracujemy z dużymi, średnimi, a także małymi przedsiębiorstwami, docierając z naszą ofertą do każdej zainteresowanej osoby. Poznaj lidera wśród hurtowni i sklepów motoryzacyjnych w kraju.

Oferta hurtowni motoryzacyjnej obok Wrocławia

Posiadamy w swoim asortymencie zarówno części, jak i oleje do samochodów osobowych, ciężarowych i sprzętów rolniczych, oraz ich zamienniki pochodzące od renomowanych producentów. Klienci znajdą u nas m.in.: części do zawieszenia, silników, układów (hamulcowego, kierowniczego, elektrycznego, wydechowego), układu paliwowego oraz elementy karoserii. Dbamy o jakość oferowanych produktów, zapewniając klientom dostęp do części samochodowych spełniających wymogi techniczno-montażowe i normy bezpieczeństwa. Z naszej oferty mogą skorzystać zarówno właściciele najpopularniejszych producentów samochodowych, jak i kierowcy marek niszowych.

Specjalizujemy się w sprzedaży chemii, kosmetyków, olejów oraz akcesoriów samochodowych,  zapewniając kierowcom kompleksową obsługę zgodną ze standardami Auto Centrum Matusiewicz - hurtowni motoryzacyjnej niedaleko Wrocławia

Jakość w najlepszej cenie

W chwili obecnej posiadamy trzy punkty sprzedażowe różniące się asortymentem przy zachowaniu naszych fundamentów - jakości, konkurencyjności i zorientowanie na klienta. Celem hurtowni samochodowej niedaleko Wrocławia jest zapewnienie klientom możliwie najszerszego asortymentu części samochodowych oraz olejów, a także profesjonalnej obsługi handlowej i logistycznej z zakresu sprzedaży hurtowej oraz detalicznej.

Branża motoryzacyjna to silnie rozwinięty biznes, w którym konkurencja rośnie w siłę, prześcigając doświadczone hurtownie motoryzacyjne posiadające wieloletnią tradycję. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, tworząc ofertę Auto Centrum Matusiewicz, z której może skorzystać absolutnie każdy kierowca. W naszej hurtowni samochodowej niedaleko Wrocławia żadnym ograniczeniem nie jest budżet klienta - dopasowujemy auto części bez względu na zasobność portfela.

Zespół specjalistów hurtowni motoryzacyjnej obok Wrocławia

Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą pracowniczą, dla której motoryzacja to największa życiowa pasja. Dzięki indywidualnemu podejściu i ukierunkowaniu na potrzeby kierowców, możemy proponować najlepiej dopasowane produkty, wykluczając ryzyko pomyłki. Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta sprawiło, że nasza hurtownia motoryzacyjna obok Wrocławia jest miejscem, którego szuka każdy kierowca. Wiemy, jak rozwiązać Twój problem!

Dostawa towarów odbywa się na nasz koszt bezpośrednio pod wskazany adres na terenie województwa dolnośląskiego oraz opolskiego. Zachęcamy do kontaktu ze specjalistami naszego sklepu i hurtowni motoryzacyjnej Auto Centrum Matusiewicz.

Zobacz galerię zdjęć »